БалканЗабава

БЛГАРСКИ ГЕЈОВЕ

Ох, што тоа видовме...

Душмани ни пратија линк, ние наивно кликнавме и потоа веќе беше доцна да го „одвидиме“. Ве покануваме да ја направите истата грешка, облагородена со идеја во духот на пријателството меѓу Македонија и Бугарија кои се обврзаа да ја потикнуваат културната размена меѓу двете земји. Значи, да возвратиме со еден кавер на песната и спотот со наш Маричиќ како главен лик?Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.