ЖивотТОП

Благодарение на Заев ГРУЈО ЖИВЕЕ ВО ХОТЕЛОТ РИЦ КАРЛТОН ВО БУДИМПЕШТА КАДЕ ЕДНА НОЌ ЧИНИ ОКОЛУ 1000 ЕВРА! НО СЕ УШТЕ НЕМА ОСЕТ ЗА МОДА И СЕ ОБЛАКА УЖАСНО

Овие цени се само со појадок, но он сигурно јаде 3-4 пати на ден со се кафиња мафиња и сауни и фитнес сали се тоа го чини сигурно околу 1000е дневно. Таму е избеган веќе 4 години, тоа се 1400 денови по 1000 евра значи досега има потрошено само за сместување околу 1,4 милиони евра во Будимпешта.

Знапи добро се има офајдено од 12 години власт во земјава, добро не има ошурено што може вака да живее како крал во Будимпешта. Уствари се ова го плаќа владата на севернава и лично ЗЗ така си купија мир и власт.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.