Колумни

Битолската вмровка Анита со реакција за градоначалничката

ЕВЕ КАКО ГРАЃАНИТЕ САМИ СЕ СПРАВУВААТ СО СНЕГОТ И НЕИСЧИСТЕНИТЕ ПАТИШТА ПОКРАЈ КРАЈНО НЕСПОСОБНАТА НАТАША ГРАДОНАЧАЛНИЧКА НАРЕЧЕНА

Ова се однесува на градоначалничката во Могила
Погоре ви го испратив линкот
praka do Dokaz Анита Ангелевска Битола
Фотографија на Анита Ангелевска Битола.


Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.