ЗабаваСекс

Битолчанката со најдобар задник се соблече по гаќички

ФОТО: Битолчанката со најдобар задник се соблече по гаќички

На битолчанката со охридска адреса, пејачката Татијана Стефановска, медиумите досега многупати и го дале епитетот за една од естрадните дами со најдобар за*ник.

Татјана очигледно свесна за својот најсилен атрибут, за секоја временска сезона има нова сек*и фотосесија за обожавателите, а на фотографиите, разбирливо доминира разго*ената позаднина.

Овој пат пејачката речи да почести со нови сек*и кадри на кои позира во црна маичка и црни га*ички, комбинирани со високи чизми.

Стефановска е најсигурна и самоуверена кога позира пред фотообјективност на фотографот Томе Табанов, кој досега ги изработи речиси сите нејзини фотосесии.

Не требаше да помине многу време за лајкови и коментари, откако своите профили на социјалните мрежи таа ги дополни со овој нов поглед кон својот раскош.

Приложеното особено им се допадна на припадниците на посилниот пол кои и порачаа дека е же*ка како пе*ол! вистина.мк

 


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.