Колумни

БЕЗРБЕТНИ гниди, ВАСКО и ФРЧ

#ДвеКУРТОНЧИЊА удбашки, ја промовираа тезата и планот за Бугаризација на Македонците.
Имено Васко Евтов и Фрчко соопштија, ПОГОЛЕМИОТ ДЕЛ ОД ПРАШАЊАТА со БУГАРИЈА ГИ ИМА ЗАВРШЕНО ЛИЧНО ЗАЕВ……
Тоа значи, дека само ќе ни сооштат дека се е потпишано, прифатено, а дека ЗАЈЕБ е крив, овие сегашниве се цвеќиња за мирисање…ГНАСЕН, измамнички план соопштен од две БЕЗРБЕТНИ гниди, ВАСКО и ФРЧ
Можно е да е слика од 1 лице
Можно е да е слика од 1 лице


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.