КолумниМакедонија

Без нервоза, филм се снима, пишав 😜

Припрема за газди што не даваат плата. ПС, а за чиновничиња и министерчиња што сега глумат големи газди ќе се снима нов филм.

не знам дали е вистина ова и е наменето за реален сектор, но лесно е да се удри по него! нека удрат по политички поврзаните и тие што ги наведе во твојот пост,а се поврзани со политиката. Реален сектор едвај врзува месец со месец и тоа да има за сите и на крај ова?! СРАМОТА!

На видеото се гледа како две лица среде бел ден демолираат автомобил оставен на паркингот.,

-Припрема за газди што не даваат плата. ПС, а за чиновничиња и министерчиња што сега глумат големи газди ќе се снима нов филм, стои во коментарот на видеото.

 

Според коментарот веројатно се работи за вработени во компанија кои не зеле подолг период плата.

Да потсетиме дека вработените во Македонски пошти се без плата веќе неколку. Повеќе детали во текот на денот.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.