Балкан

Беше старлетата со најубава коса, а сега ги шокираше фановите: Од новиот потег на Наташа многумина се загрижија

Беше старлетата со најубава коса, а сега ги шокираше фановите: Од новиот потег на Наташа многумина се загрижија

Наташа Радан, старлета и поранешната учесничка во реалното шоу „Задруга“, беше препознатлива по секогаш долгата, надградена коса, а нејзиното ново издание кое го претстави на своите следбеници на Инстаграм буквално ги шокираше сите.

 

Таа сега е речиси без коса!

Од само за неа познати причини, таа целосно ја скрати косата. Наташа има убаво лице и дури и во ова издание е убава девојка. Така коментираат корисниците на социјалните мрежи.

 

Тоа што загрижува најмногу, е пораката која старлетата ја напиша на фотографијата.

„Сите треба да научиме да се казнуваме себеси кога правиме грешки. Сама свој Аркан“ – напиша Наташа.

 Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.