БалканСекс

Барбара Бобак удри по колегите: СЕ ОБИДУВААТ ДА КРАДАТ ПАРИ!“ Пејачката откри се за РЕКЕТОТ и бакшишот на естрадата!

Не сака да молчи...

Пејачката Барбара Бобак јавноста ја запозна кога започна врска со фолкерот Дарко Лазиќ.

фото инстаграм/Барбара Бобак

Имено и самата не криеше дека таа врска многу и помогнала кога станува збор за нејзината кариера но иако се шушкаше дека го искористила, сепак таа во неколку наврати истакна дека била заљубена во пејачот ноз а жал нивната врска не успеа.

фото инстаграм/Барбара Бобак

– Имам тенденција да се осветувам на пријателите, тоа ми се случи еднаш или двапати во животот. Кога некој навистина ќе ме повреди, веројатно ќе му се оддолжам – рече неодамна Барбара Бобак и додаде дека не и треба маж за да биде среќна.

 

 

фото инстаграм/Барбара Бобак

– Блескам за себе. Повеќето мажи го извлекоа од мене тој сјај. Направив такви избори, тоа го решавам со мојот психотерапевт – истакна таа, а потоа откри дека нејзиниот татко никогаш не ги одобрувал нејзините партнери.

фото инстаграм/Барбара Бобак

– Татко ми многу добро ме познава и е свесен дека направив лоши избори и тоа беше редовен коментар и секако беше во право, како што можете да видите.

фото инстаграм/Барбара Бобак

– Не сум тешка за одржување, но мажот е тој што треба да биде посилен. Секоја жена која вели дека можеби е заинтересирана за некој кој не е успешен има голем проблем. Мажот мора да биде над мене во секоја смисла за да ме освои – рекла таа.

 

 

фото инстаграм/Барбара Бобак

Сега Барбара зборуваше за своите колеги и откри шокантни детали.

фото инстаграм/Барбара Бобак

– Се трудам да бидам расположена и се да биде одлично. Секако, разликата помеѓу порано и сега е што работам помалку време, и пејам за повеќе пари – изјави пејачката, која набргу потоа се осврна на бакшишите.

фото инстаграм/Барбара Бобак

Во своето гостување во емисијата „Пулсот на Србија“  ја открила ситуацијата со парите во забавната музика.

 

 

фото инстаграм/Барбара Бобак

– Што се однесува до моите колеги и светот на забавата, не знам што да кажам. Сум сретнала малку луѓе и не сум некоја што претерано се дружи, всушност сум многу асоцијална. Повеќето колеги беа фер кон мене. Но, се случуваа и разни лоши работи, обиди за рекет и друго – почна Бобак, па кажа како се случува тој рекет:

фото инстаграм/Барбара Бобак

– Има различни приказни, особено кога работите заедно. Се обидуваат да украдат пари, а јас не можам да ги поднесам тие расправии за пари или слично. Тоа го прават познатите колеги. Тие се многу себични и немаат почит кон ништо, посочи пејачката.

фото инстаграм/Барбара Бобак

Пејачката во една прилика откри дека нејзината анксиозност се зголемила откако влегла во светот на музиката и дека никој од нејзините постари колешки не била тука за да ја предупреди за деталите од работата.

 

 

фото инстаграм/Барбара Бобак

– Не ги ни познавам постарите колеги, а оние што ги знам, подобро да не ги знам – накратко рече таа алудирајќи на Дарко Лазиќ, кој исто така никогаш не и дал деловни совети.

фото инстаграм/Барбара Бобак

– Нашата врска не влијаеше на мојата кариера и направив се за да не се случи тоа, но се случи баш во тој период да бидам со него и сега луѓето така зборуваат. Што да кажам да, бев со него за да се пробивам, призна Барбара.

Фото Инстаграм/Барбара Бобак


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.