ЗабаваЗанимливостиТОП

БАНДАТА ОД ДУИ ШЕФОВИ НА СКОПЈЕ

ФОТО ПИЗДАРИЈА ОД ЧАИР ДО САРАЈ

По внатрепартиските поплаки во ДУИ од таканаречената „огнена група“, двајца од потписниците на јавното писмо, пратеникот на ДУИ, Изет Меџити и градоначалникот на општина Сарај, Блерим Беџети, објавија фотографии заедно со пратеникот Кастриот Реџепи, јавува ТВ21.

По нив, истото го направи и самиот Реџепи.

Инаку, сите тројца над фотографиите имаат исто напишано – „Заедно“.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.