Живот

Бадник кај Заеви: Златниот прибор на маса, паричката во Александрината каса

Бадник кај Заеви: Златниот прибор на маса, паричката во Александрината каса

Бадниковата вечера во семејството Заеви и годинава помина во знакот на златниот прибор. Денот кој треба да биде одлика на скромност за семејството на експремиерот е можност да го покажат луксузот во кој живеат. Како минатата година, така и годинава.

Ќерката на Заев, Александра Заева на социјалните мрежи се пофали дека годинава среќата и се наклонила. На масата на која е целиот клан Заеви, токму на Александра и се паднала паричката во бадниковото лепче. На истата фотографија се наѕира и златниот прибор за кој минатата година многу се зборуваше.

И Ева Заева се пофали со истата трпеза и со нејзиното парче од бадниковото лепче, во кое сепак, паричка немаше.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.