ЖивотЗанимливости

Артан Глупи облекол прада патики а сељачиште тешко е

Grubi oblekol prada, Abe idi najdi si gi opincite ne mi glumi fraer

Нема достапен опис

Вицепремиерот Артан Груби на својот фејсбук профил објави фотографија на која носи патики од брендот “PRADA” кои вредат верувале или не 790 евра. Груби на фотографиите се слика со членовите и директорот на Националниот Ансамбл на Албанските Народни Песни и Ора на кои им честитал прво место освоено на 27-то издание на меѓународниот фестивал “ДунаКарневал” во Будимпешта. Поголемиот дел од вработените во националниот ансамбл имаат плата колку една од патиките на Груби.

Нема достапен описПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.