КолумниТОП

АРСО ПИЈАН ДО ДОМА НА ТАРГИ ГО НОСИЛЕ ОД БОРЧЕВА КАФАНА

Во моментот е со група адвокати во кафана Облаче и бара спас од ќорка

AРСО АЛЕКСОВСКИ ПОСЛЕ ПРИВЕДУВАЊЕТО ВО МВР СЕ ИЗНАЧУКАЛ ЗДРАВО ВО КАФЕАНАТА КАЈ БОРЧЕ ОД МУКА И ТУГА ШТО ЌЕ ИДЕ У ЗАТВОР ПА ЕДВАЈ ДО ДОМА ГО ОДНЕЛЕ НА ТАРГИ У ПРЕВОД ДВАЈЦА ЗА НОЗЕ ДВАЈЦА ЗА ГЛАВА И НОСАТ ГО… ИДЕМ МАЈКО 4 ЦА МЕ НОСАТ, Е АРСО ДО КАЈ СТИГНА ЗНАЧИ ГРЕВОТА И СРАМОТА ГОЛЕМИ ДЕЦА ИМАШ ГИ СРАМИШ СО ПОНАШАЊЕТО

Нема достапен опис

Нема достапен описНема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

 Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.