Живот

Апел за помош: Пожаp остави на улица семејство кои се во ужасна состојба

Фб статус Анастасија Божиновска:

АПЕЛ ЗА ПОМОШ

Дечки вчера дома имавме голем пожар, кој за жал не остави мене и моето 6 члено семејство без дом. Во моментот секаква помош ни е добродојдена. Доколку некој би сакал и може да ни излезе во пресрет, нашата трансакциска сметка е 210501555488072 на NLB на име Лилјана Божиновска.
Ве молам споделете и ви благодарам од срце❤.

 Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.