Забава

АПЕЛ ДО ГРУЈО ПУШТИ ЈА БОРКИЦА

Нема достапен опис

Донитајте и поддржете не за повеќе...

АПЕЛ ДО СИТЕ МАЖИ У БРАК!
Потсетете ги вашите сопруги дека се мажени и дека не треба да бркаат дечковци. Тоа е грев. Дека треба да има мажи и за нас старите моми.
Зошто денешниве ерѓени сакаат да клецаат мажени оти им биле без обврски. Не бараат да ја шета у јавност. Се клецаат кога можат. Имаат ќар само тие што издаваат станови под кирија. Он си е после слободен. Сите сакаат лесна жена за дупење без обврски. А мене минтреба внимание. Љубов. Шетање. Јавување. Пишување доброутро секое сабајле. А мажениве ги учат маживе на лошо. И после они мислат така треба.


Македонија

Заболени
154,524
Мртви
5,184
Излечени
143,427
Активни
5,913
Last updated: 15/05/2021 - 09:41 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.