ЗабаваКолумни

Апасиев ја изгоре Зајкова: Со Преспанскиот „Ти си Северномакедонка од Килкис“.

Зајкова: „Јас сум Македонка од Кукуш“.

Преспанскиот: „Ти си Северномакедонка од Килкис“.

#ЛибтардГраџанствотоПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.