Колумни

Апасиев: Дали ќе преземете нешто против овие битанги и силеџии, кои еве ви ги даваме со име и презиме?

,,Министре и професоре ТУПАНЧЕВСКИ.
Не е во ред да ја пикате главата во песок и да не гледате она што сите го гледаат.

Должите одговори на јавноста – по кој закон, припадник на затворска полиција смее да легитимира учесник на јавен собир?
И дали ќе преземете нешто против овие битанги и силеџии, кои еве ви ги даваме со име и презиме?
‘ , пишува Апасиев.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.