Забава

Анета Наковска сунча сланината у Америка има се сланина може се да ја чвари

За Анета Наковска нема зима: Пејачката во бикини ужива на плажа среде јануари (фото)

Пејачката Анета Наковска со нејзиниот сопруг, бизнисменот Спиро Крлевски, веќе неколку години живее на релација Македонија-САД. Кога се овде, најмногу уживаат во семејниот дом во охридско Велгошти.

Пејачката е активна на социјалните мрежи, па често знае да сподели фотографија и да ги извести следбенциите и пријателите за нејзините активности.

Додека кај нас владее зима и ниски температури, за Анета е лето.  Деновиве падна и снег, па познатите излегоа на снежна прошетка, а некои веќе уживаа и во зимските ски центри.

Македонската пејачка се релаксира на плажа. Имено, таа објави фотографија на која позира во бикини на плажа во Америка и ги истакна своите атрубит среде јануари.

„Семеен ден на плажа“, напиша таа во описот на фотографијата.

За Наковска нема зима, а таа знае како да ужива и да ги полни батериите.

фото: фесјбук/анета наковскаПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.