Македонија

Андреј Жерновски: Очекувам новата влада да ја сруши терасата на седиштето на ВМРО ДПМНЕ

(ВИДЕО) Андреј Жерновски: Очекувам новата влада да ја сруши терасата на седиштето на ВМРО ДПМНЕ, четири тима на финансии 4 години окапаа кај нас во општина, иако бевме 4 години под режимска опсада, пак сум задоволен од сработеното, граѓаните на општина Центар се надевам дека ќе го ценат она што го сработивме овие четири години во сите полиња и сфери на живеење во нашата општина

 

 Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.