КолумниТОП

Андреа што фрла знамиња не е неука и глупа туку дел од проект каде е пола СДСМ и секако Зечевиќ, Тупанчевски и Данева

Каде е Тупанчевски и Ана Данева таму е и овој Горан на Андреа таткото Бившиот декан на Правен факултет

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Еве го таткото на онаа сатанистка Андреа, кој е во блиско друштво на Тупанчевски, Зеко, ректорот Јанкуловски, Владо Бучко итн…

Нема достапен опис

Нема достапен описПоврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.