Балкан

АНАСТАСИЈА РАЖНАТОВИЌ ВО ТАНГА ПОЗИРА ПРЕД КУЌАТА НА ПАБЛО ЕСКОБАР ВО МЕКСИКО (фото)

Младата пејачка и ќерка на Цеца Ражнатовиќ никако да здивне од одморите…

Младата музичка sвезда Анастасија Ражнатовиќ моментално е во Мексико, каде ужива на одмор со своите пријатели.

Таа објави слика на која напиша дека се работи за куќата на Пабло Ескобар која е претворена во хотел.

Со секојдневни фотографии кои таа ги објавува на социјалните мрежи покажува во каков рај се наоѓа, а не избегнува да ја прикаже и својата одлична фигура.

На последната фотографија таа позираше потпрена на дрво додека седеше во песок во неколку различни пози.

„Божица“, „Не си реална“, „Згодна“ … се само некои од коментарите под нејзиниот пост.

 Македонија

Заболени
154,524
Мртви
5,184
Излечени
143,427
Активни
5,913
Last updated: 15/05/2021 - 09:41 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.