Некатегоризирано

Анамарија е презгодна: Објавени голи фотографии од романска фудбалска менаџерка

Анамарија е презгодна: Објавени голи фотографии од романска фудбалска менаџерка

Една од најатрактивните жени во светот на фудбалот, познатата романска менаџерка Анамарија Продан (49) се најде во голем проблем кога на социјалните мрежи се појавија нејзини разголени фотографии.

Како што пишуваат романските медиуми, Анамарија била фотографирана гола додека била во брак со тогашниот сопруг Лауренсија Регенкампф на кого му ги испратила тие фотографии, а неодамна се појавиле во јавноста.

Знам кој ги објави овие фотографии. Знам како стигнаа до печатот, кој ги дистрибуираше. Но, тоа не е важно. Моите адвокати веќе ги презедоа работите во свои раце – вели Анамарија во изјава за порталот „Клик“.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.