Занимливости

АНАЛИЗА НА ЦЕНА Каде TUZLANSKA сол има најповолна цена?

Проектот sporedi.me е проект на невладиното здружение Алтруист – Скопје. Полето на интерес е информирањето на потрошувачот под мотото: „Потрошувачот има право да знае”.

Производ: Tuzlanska сол од 1kg
Тип на пакување: картонска кутија
Маркети во кои е направена споредбата: Жито, Стокомак, Тинекс, Рептил, Гранап, Рамстор
Најскапа во Рамстор
Најевтина во Жито

Податоците од анализата се направени во период од 26.03.2021 до 30.03.2021

Музичко интермецо…Македонија

Заболени
155,655
+10
Мртви
5,481
+3
Излечени
149,933
Активни
241
Last updated: 24/06/2021 - 23:41 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.