Балкан

Ана Кораќ се фали: „Операциите ги платив 15.000 евра, еден џемпер на моето куче чини 50 евра..“

Ана Кораќ постојано вложува многу пари во својот физички изглед а досега потроши еден тон пари за да изгледа позгодно.

„Операциите ги платив 15.000 евра. Секој треба да промени дел од своето тело и лице кој не му се допаѓа, само треба да најде експерт за такво нешто. Никогаш не ме праша дали со мене ќе биде за пари. Најлошо ми е додворување кога маж зборува како има авиони, камиони…“, вели Ана.

Со партнерот Давид Драгојевиќ вели дека најмногу се кара околу парите.

„Давид не е љубоморен. Најмногу се караме за тоа што трошам пари на глупости. Но, колку трошам на себе, толку и на кучето Стикер. Му купвам различни работи. Само еден негов џемпер вреди 50 евра“, вели Ана.Македонија

Заболени
89,463
Мртви
2,739
Излечени
74,800
Активни
11,924
Last updated: 21/01/2021 - 06:11 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.