Занимливости

Ана гола ќе трча по Партизанска ако победи Вардар

Една од најпознатите скопјанки и фан на Столе и другарите, вети ако Вардар вечерва стане шампион на Европа ќе трча гола по булеварот Партизански одреди.

Таа најави дека почетна точка на трчањето како од мајка родена треба да биде трговскиот центар ,,Сити Мол,, а финишот е на плоштадот Македонија.

Поврзана слика

Поврзана слика

 Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.