Колумни

АМДИ НЕ Е ФРАЕР, ОН ЗАГРОЗИ ЗДРАВЈЕТО НА 233 МАКЕДОНСКИ ДРЖАВЈАНИ И ТРЕБА ДА ОДГОВАРА!

НОСЕЊЕ НА ЛУЃЕ ВО ТУРЦИЈА ОД МАКЕДОНИЈА И ТАМУ ПРАВЕЊЕ СВАДБА ВООПШТО НЕ Е ФРАЕРЛУК ТУКУ ЛУДОСТ И ГЛУПОСТ

Филипче:
Забрана за свадби!
Амди Бајрам од Истамбул:

Македонија

Заболени
25,473
Мртви
874
Излечени
18,047
Активни
6,552
Last updated: 23/10/2020 - 10:26 (+02:00)
loading...

Поврзани вести

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker