ЗабаваТОП

Алооо,дали се слушаме,па кого правите будали????

ПЛАН ЗА БОРБА ПРОТИВ КОРУПЦИЈАТА

Алооо,дали се слушаме,па кого правите будали???? Зарем мислите дека некој ви верува??? Борба против корупција,па вие сте корупцијата во Државата!!!! Вас кога ќе ве ,,снема” од политичката сцена,ќе ја снема и корупцијата! Прашање до Љупче:КАДЕ СЕ ПАРИТЕ ОД ДВАТА ШЛЕПЕРИ ТУТУН КОИ ИСЧЕЗНАА НА ЦРНИОТ ПАЗАР??? КАДЕ СЕ 1 МИЛИОН И 600 ИЛЈАДИ ЕВРА НЕПЛАТЕНИ(УКРАДЕНИ) ПАРИ ОД ДРЖАВАТА НА ИМЕ АКЦИЗА???? Љупчеее,имаш поздрав од Димче СТУДЕНАЦ,ама имаш поздрав и од Мицкоски…ПРИЈАТЕЛ!!!!

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Може да биде слика на текст

Република Северна Македонија, членка на НАТО 🤣

Може да биде слика на еден или повеќемина, military uniform и текст

 Македонија

Заболени
154,524
Мртви
5,184
Излечени
143,427
Активни
5,913
Last updated: 15/05/2021 - 10:11 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.