Некатегоризирано

АКЦИИТЕ НА СТРУМКА ПОРАСНАА ЗА 4 МИЛИОНИ ЕВРА

Роналдо се намршти на кока колата, а Погба не пие пиво. Треба Струмка да пробаат која од синоќа го сруши пазарот во Македонија.Македонија

Заболени
156,017
Мртви
5,489
Излечени
150,263
Активни
265
Last updated: 24/07/2021 - 10:11 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.