Забава

АКО НЕКОГАШ СТЕ ПОМИСЛИЛЕ ДА СЕ СПУШТИТЕ НА КОЛЕНА ПРЕД НЕКОЈ КОЛЕГА – НЕ СТЕ САМИ: ЗА ОВА ФАНТАЗИРА СЕКОЈА ВТОРА ЖЕНА!

Британците неодамна направија истражување и открија дека има многу жешка атмосфера по ќошињата на многу локални компании.

Утврдено е дека дури 11 проценти фантазираат за секс со шефот, а 42 проценти си замислуваат жешки сцени со колегите и клиентите. Додека цели 30 проценти од испитаниците признале дека веќе имале афера.

На што тоа можеме да се заблагодариме на овој неверојатен факт?

Па, на социјалните мрежи, се разбира. И, пијаните ноќи по деловните прослави.

Многумина од нив не се спротивставуваат на овој тренд, дури и ако веќе имаат партнер, а оние кои се сами се дури 68 проценти.

– Во однос на нашите колеги од Европа, ние работиме многу повеќе часови, па не е толку изненадувачки што сме блиски.

Многу од колегите на крајот завршија во брак, што всушност е многу убаво – вели еден од испитаниците.

Се разбира, сè ќе беше како во бајките кога не би доаѓало така често до непријатните разделувања. И, вие и вашиот некогашен драг, мора да продолжите да се гледате секојдневно и да комуницирате, како ништо да не било помеѓу вас.

Британците, исто така, го пресметале и просечниот животен век на овие врски, што е околу 11 месеци, додека само среќниците може да издржат до 18 или повеќе.

Постои уште една фантазија за која многумина молчат, а тоа е – првиот сосед!

Дури 62% од жените признаваат дека замислуваат секс со нив, додека комшиките ги замислуваат 71% од мажите.Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.