Балкан

Ајдее жена од султанаааа а султанот пун кредити

Жената на султанот ја тргна шминката и ги запрепасти фановите – ФОЛКЕРКАТА изгледа поинаку, нема да ја препознаете!

 

Познатата пејачка речиси секогаш ја гледаме дотерана од глава до пети како и со еден тон шминка на нејзиното лице

Фото: Инстаграм/ Тијана Милентијевиќ

Нејзиниот изглед на мажите им го одзема здивот, а по објавата на спотот за песната Жена на султанот младата пејачка се најде на самиот врв на ѕвезденото небо.

Тијана не крие дека му се радува на успехот и дека е среќна што нејзината песна направи вистински бум. На нејзиниот Инстаграм профил редовно споделува фотографии, а бројот на пријатели секојдневно се зголемува паралелно со нејзината популарност. Таа неодамна ги почести фановите со видео на кое е потполно опуштена и без грам шминка.

Нејзините фанови се воодушевени што имаа прилика да ја видат во едно вакво природно издание, а нејзината објава следуваше откако некои медиуми ја критикуваа дека направила премногу корекции на лицето.

Фото: Инстаграм/ Тијана Милентијевиќ

Но судејќи според објавата младата пејачка е горда на својот изглед па дури и кога е без грам шминка на своето лице.

Фото: Инстаграм/ Тијана Милентијевиќ

И по споменатата песна која полека и го отвори патот кон ѕвездите, оваа млада пејачка често гостува во разно разни емисии, каде работи на своите промоции, а за едно од нејзините последни гостувања зборуваат сите. Имено, Тијана еМ во една емисија се појави во панталони и црвено сако, додека под него носеше само „топ“ во црвена боја од тантела со кој никого не остави рамнодушен.

Но очигледно дека ваквиот стајлинг на младата Тијана беше „ту-мач“ и не им се допадна на некои, па ја критикуваат дека има само 20 години, а се облекува провокативно и потполно недолично за нејзина возраст.

Фото: Инстаграм/ Тијана Милентијевиќ

Сепак, покрај бројните осуди, Тијана доби и комплименти – „Најдобра и најкултурна млада пејачка, тоа е сигурно“.

Фото: Инстаграм/ Тијана Милентијевиќ

Тијана неодамна зборуваше отворено и за тоа дали има направено пластични операции. Имено, таа отворено зборува за своите естетски корекции на телото, а во интервјуто се осврна и на негативните коментари што ги добива на сметка на интервенциите што ги има направено.

Фото: Принтскрин

„Не претерав, тоа го прават повеќето девојки што ги познавам“ изјави таа пред камерите и ги откри сите операции што ги има направено. Во продолжение погледнете и како изгледаше пред нив…

Фото: Инстаграм/ Тијана Милентијевиќ
Приватна архива
Фото: Инстаграм/ Тијана Милентијевиќ
Фото: Инстаграм/ Тијана Милентијевиќ
Фото: Инстаграм/ Тијана Милентијевиќ
Фото: Инстаграм/ Тијана Милентијевиќ
Фото: Инстаграм/ Тијана Милентијевиќ
Фото: Инстаграм/ Тијана Милентијевиќ
Фото: Инстаграм/ Тијана Милентијевиќ
Фото: Инстаграм/ Тијана Милентијевиќ
Фото: Инстаграм/ Тијана Милентијевиќ
Фото: Инстаграм/ Тијана Милентијевиќ
Фото: Инстаграм/ Тијана Милентијевиќ
https://youtu.be/QGO-44dImyw

Македонија

Заболени
55,127
Мртви
1,546
Излечени
32,894
Активни
20,687
Last updated: 24/11/2020 - 15:11 (+01:00)
loading...

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.