ЗабаваСпорт

AJДЕ ЗОКИ ЧАСТИ ФУДБАЛЕРИТЕ СО ЕДНА КИТКА

Ајде Зоќе, не само да баксузираш, дај им на фудбалерите по едно вакво цвеќе и ќе им гледамо попарата на холанѓаните :)))

Можно е да е слика од 5 луѓеМакедонија

Заболени
156,017
Мртви
5,489
Излечени
150,263
Активни
265
Last updated: 24/07/2021 - 10:41 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.