ЖивотТОП

АЈДЕ ГОЛЕМИ ГАЗДИ СВЕ ВИ…ПОМОГНЕТЕ“Сакам само лаптоп на кој ќе учам па после пандемијата ќе го вратиме”

Малиот Мите со една желба, срамота е во 21 век луѓето да немаат услови и никој да не превзема ништо за вакви случаеви

Далеку од училишните клупи сите деца немаат еднаква можност за следење онлајн настава. Погледнете го документарниот филм „Образование надвор од мрежата“ за тоа како едно семејство од кумановско успева да преживее во време на коронавурус

 Македонија

Заболени
91,161
Мртви
2,812
Излечени
79,621
Активни
8,728
Last updated: 27/01/2021 - 11:41 (+01:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.