МакедонијаТОП

Ај, што јадат, пијат и не плаќат, кога ќе си појдат и за дома си зимат

еее брле главен ви ее бе паланечката будала

Инспектори од Агенција за храна и ветеринарство,мават предновогодишен РЕКЕТ кај ќе стигнат. Во продавници за храна,кафани,месари и се што е под нивна надлежност. Сопствениците нем кај да се пожалат од овие натрапници.

Ај, што јадат,пијат и не плаќате,кога ќе си појдат и за дома си земат..Ако се чесни инспекторите од АХВ ека покажат фискална сметка од синоќешната прослава во кафена Пуже од Св.Николе.Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.