МакедонијаТОП

АЕРОДРОМ И КАРПОШ ПОЛНИ ЃУБРЕ, ГРАДОНАЧАЛНИЦИТЕ ВО БЕГСТВО

Марин и Богац ве нема и СДСМ ќе го снема за кратко во овие општини

Богац спие општината во ѓубре рие..

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Нема достапен опис

Ајро, ајро, Аеродром, ЗА ЖИВОТ со најлошото за вашата општина!

Во скопската населба Аеродром, во недела и знаците одмараат!

Ајро, ајро, Аеродром, ЗА ЖИВОТ со најлошото за вашата општина!

 Македонија

Заболени
189,887
Мртви
6,594
Излечени
170,956
Активни
12,337
Last updated: 27/09/2021 - 09:00 (+02:00)

Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.