ЗабаваКолумниСексТОП

Абе залижаниот од Аеродром го викавме дека е пе*ер, ама Муцунски изгледа не мора да го викаме сам си се вика

све е ова зезање без зли намери

После подкастот број 4 ми вика еден пријател медиумски магнат, абе за малиот Муцунски од Аеродром си сто посто у право еј, оној Ивица Коневски екс градоначалник залижаниот наликуеше бе на геј, ама не беше али овој братче изгледа не само наликуе у право си што го шупчиш дека забегуе накај младо машко месо..

Не бе викам не го шупчам да го шупчев ќе си ќутев и ќе имав идиотска насмевка, ама вака..

И вика пријателот пази ситуација пред избори ми бараше да му пратам млади деца кои се разбираат во интернетов за кампања да му помогнат и му пратив тројца млади дечки р’заци у свои 23 години потентни и му помагаа а денес ми вртат дечкиве  и ми викаат не се враќаме кај тебе не сме више твои туку сме На Муцунски..не запосли од денес у општина Аеродром бреееееј педер бе педер мислам ова да  ми извини геј популацијата и Зоран ЗАЕВ тоа го користиме фигуративно како карактер не онака. сексувално

И ДА МУЦУНСКИ САКА 23 ГОДИНИ И САНТИМЕТРИ…Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.