Забава

Абе Вене стварно ли бе? Си ја напумпал а?

Легендата вели дека Венко ја напумпал швалерката на еден големец па нон стоп сега дремел во Струмица си чекале детенце…Филипче горд татко ке биде е сега што бевте пријатели па што и други биле па си ги пердашеле љубовниците и жените нема веза ово је Балкан Балкан…..А да Венко и стан си и купил беее

Викат и друга работа дека едно вмровско радио се продало барало сдмсовско да биде…Златев јави се на главна каса исплата ќе имало..

А викаат тоа објавивме дека Љупче путерот ќе наебел зеко му го мерел газенцето да му го откине и да му прави друштво на Мухи…Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.