Забава

Марија Пијанмонов го навредува Јанко дека е настран простак ајдее

Мадам Пијанманов, мило ми е што ме нарековте ВУЛГАРЕН НАСТРАН ПРОСТАК , само си помислувам да имавте позитивно мислење кон мене…
Видеата се тргнати, можевте само да кажете без навреди, но ок.
Не се вика портал туку профил
Видеото е преземено од Твитер https://twitter.com/J_i_m_m_yBE/status/1525839060727627783 и самите рековте, па ќе мора таму да се обратите но рековте дека ќе блокирате, а еве овде ми се заканувате и навредувате … ок.
Сиктите отров кон мене, оти илјадници не ви се допаѓа како коментираат и ќе се согласев со вас, да видеото ви беше украдено, некој ви го презел и без дозвола го објавил.
Тогаш освен вие МВР и ние ќе тагнеме некои плус
А во емисија на ТВ јавно ќе го прозвам и ќе барам да интервенира амбасадорот на Франција во Македонија, како и нашиот амбасадор во Франција.
Liberté, égalité, fraternité


Поврзани вести

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.