Колумни
  06/03/2021

  Откако сите сапуници на Заев завршија неуспешно, премиерот го прифаќа предлогот на Мицкоски за техничка влада, НАШ ПРЕДЛОГ КАМЧЕВ ПРЕМИЕР НА ТЕХНИЧКАТА

  Кога пред речиси две недели лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски зборуваше за техничка влада која…
  Колумни
  06/03/2021

  Героски: ВМРО-ДПМНЕ стои подобро од СДСМ на анкетите

  Според информациите што ги добив од одредени уредници од медиумите според нивните анкети, партијата ВМРО-ДПМНЕ стои…
  Македонија
  04/03/2021

  ЛИЛЕ СТЕФАНОВА ДИГНА БЕЛО ЗНАМЕ: СЕ ОТКАЖА ОД КРИВИЧНО ГОНЕЊЕ КОН СТЕВЧО И АЈДОВАН

  ДЕЛОТО ХАРМОНИЈА ЗА КОЕ СЕ ТЕРЕТЕА ПОРАНЕШНИОТ ГРАДОНАЧАЛНИК НА КАРПОШ СТЕВЧО ЈАКИМОВСКИ ОД ГРОМ ДЕКА…
  Македонија
  04/03/2021

  МКД: САД не го сакаат Фрчкоски за амбасадор!

  Љубомир Данаилов Фрчкоски, за кого неодамна беше објавено дека ќе биде новиот македонски амбасадор во…
  Македонија
  04/03/2021

  Мицкоски: Од Азески нема да слушнеме збор или два за најкорумпираната и најкриминалната Влада на Балканот

  Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски на Фејсбук ја коментира критиката на првиот човек на Стопанската…
  Живот
  04/03/2021

  КАКО БЕ НА МАРТИН ЕВРОПЕЕЦ СЕ МУ СЕ ПОГОДУЈАТ ЗА ПРЕВОЗ УБАВИ ЖЕНИ СО ДОЛГИ ПЛАВИ КОСИ…У АГИНО СЕЛО У ЖБУНОТ ОДМАРАТЕ ЛИ?

  Околу 70  кумановци се одѕваа на идејата „Патувај со пратеникот“ на Мартин Костовски пратеник од…
  Македонија
  03/03/2021

  Pacкол во ДУИ – Meџити до Гpyби: Heмој да мислиш дека си нacледник на Axмети

  Во политиката вредиш колку имаш гласови. Јас зборам во име на единица каде што бев…
  Колумни
  03/03/2021

  Ивона Талевска: Провинцијалките секогаш ќе бидат позгодни од скопјанките

  Притисокот на големите градови врз сите оние кои доаѓаат од помали места или кај оние…
  Колумни
  03/03/2021

  ПАЛЧО ЗА ЗЛАТЕВ: ИнтелектуалниМРЗИ, скоро мрцини…#РобертоБЕЛИЧАНЕЦ копија….

  Љупчо Палевски 5 мин.  ·  #РобертоБЕЛИЧАНЕЦ копија…. Не бе…ахахах, ај малку сериозно… Љупче Златев е дете…
  Колумни
  02/03/2021

  ОВОЈ МИТКО НА АЛФА ВИКА ВИЦЕ ГО ТЕПАЛ ОТИ ДУЖЕЛ НА ПЕОН, А НА СИТЕЛ ДЕКА ЈАДЕЛ ЌОТЕК ОТИ Е БУГАРИН, ОВОЈ ТРЕБА ДА СЕ ЛЕЧИ

  Струмичанецот Митко Ѓоргиев тврди дека бил физички нападнат само затоа што се декларира како Бугарин.…

  Филмови

   Колумни
   06/03/2021

   Hoвинapи блиckи до влacтa посакуваат cmpт за Xpиcтиjaн Mицkockи

   Говорот на омраза останува категорија за која јавните обвинители, невладините организации и медиумските перјаници блиски до владејачките структури постои само…
   Колумни
   06/03/2021

   Тодоров,многу добро ни се познати твоите преговарачки вештини кога во прашање е техничка влада(ПРЖИНО1и Пржино2)!

   Откако очигледното стана реалност,откако сдс и Заев се клекнати на колена и прашање на време е политичката егзекуција,на сцена повторно…
   Колумни
   06/03/2021

   Имам една порака до вас, господа од власта, заедно со вашите лакеи, за мене денес е исклучително тежок ден.

   Hristijan Mickoski 32 мин.  ·  По криминални и украдени избори, злоупотреба на вонредна состојба, масовен поткуп, притисоци, закани, уцени, менуваа изборен…
   Колумни
   06/03/2021

   Откако сите сапуници на Заев завршија неуспешно, премиерот го прифаќа предлогот на Мицкоски за техничка влада, НАШ ПРЕДЛОГ КАМЧЕВ ПРЕМИЕР НА ТЕХНИЧКАТА

   Кога пред речиси две недели лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски зборуваше за техничка влада која ќе подготви терен за фер…
   Back to top button

   Детектиран Блокатор

   Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.