Македонија

(ВИДЕО) ШОКАНТНО ИНТЕРВЈУ НА МИЛА ЦАРОВСКА

(ВИДЕО) ШОКАНТНО ИНТЕРВЈУ НА МИЛА ЦАРОВСКА: Фрапирана сум, мојот прв впечаток е дека некој 11 години го уништувал и рушел министерството за труд и социјала, кадровски, законски, финансиски, владее тотален распад и хаос и расипништво и дива лига!

Лоши кадри, расипништво, безредие, лоша законска рамка, хаос, возила на министерството забаталени по ливади по цела држава, како некој да сакал да го уништува министерството 11 години, фрапирана сум!

Интервју со Мила Царовска на порталот Нова ТВ. Линк до видеото овде.Македонија

Заболени
217,025
Мртви
7,631
Излечени
203,325
Активни
6,069
Last updated: 05/12/2021 - 11:45 (+01:00)

Поврзани вести

Напишете коментар

Back to top button

Детектиран Блокатор

Ве молиме да го исклучите вашиот блокатор за реклами на вашиот пребарувач за овој сајт, со истото би дале поддршка за повеке вести.